og³oszenia rolniczeog³oszenia rolnicze
og³oszenia rolniczeog³oszenia rolniczeSerwis dla rolnikówrolnicy kontaktreklama rolnictwoog³oszenia rolniczeportal rolniczyog³oszenia rolnicze


Darmowe - Og³oszenia rolnicze







Og³oszenia
> Maszyny rolnicze Dodaj og³oszenie
Wyniki 61 - 70 z 4946 Strona 7 z 495
Sprzedam
Ci±gnik FARMTRAC 70 4WD pi±tek, 28 listopada 2008
SUPER CENA 80 tys z Vat. Ci±gnik fabrycznie nowy z gwarancj± na 2 lata. Moc 60KM, silnik 3-cyl. Forda, skrzynia i mosty Carraro.Rok produkcji 2008
Kliknij aby powiêkszyæ obrazek.
Telefon: Woj. lubelskie tel. 0-692-424-063
Sprzedam
ci±gnik Renault 85-34 pi±tek, 28 listopada 2008
sprzedam Ci±gnikRenault 85-34, 80KM, 2500mth, 4x4, stan bdb, ,1990r. Cena 36000z³. Mo¿liwo¶æ transportu. Okolice Wysokiego Mazowieckiego. Tel. 608361925, 086 2745138
Telefon: 608361925, 862745138
Sprzedam
ciagnik volvo 47hk czwartek, 27 listopada 2008
stan dobry z ³adowaczem czolowym i narzedziami ko³a bli¿niacze wspomaganie uk³adu kier.silnik perkins 3-cylindry (bardzo oszczedny) Kliknij aby powiêkszyæ obrazek.
Telefon: 693-814-693
Sprzedam
ursus c-330 czwartek, 27 listopada 2008
witam mam do sprzedania ursusa c-330 wyprodukowany w 1976 roku z nowym turem stan dobry
cena 15,500z³
Telefon: 606137563 lub 082 5723240 lub 500743049
Sprzedam
OPRYSKIWACZ SAMOJEZDNY HARDI ALPHA 2500 TWIN - 2001 ROK czwartek, 27 listopada 2008
DO SPRZEDANIA : OPRYSKIWACZ SAMOJEZDNY HARDI ALPHA 2500 TWIN, ROK PRODUKCJI 2001, 3490 MTG, SZEROKO¦Æ ROBOCZA 24 METRÓW, POJEMNO¦C ZBIORNIKA 2500 LITRÓW, RÊKAWY POWIETRZNE, WYSOKO¦Æ OPRYSKIWACZA 1,50 M, ZNACZNIKI, STAN TECHNICZNY BDB. CENA BRUTTO 183000 Z£. Kliknij aby powiêkszyæ obrazek.
Telefon: 605268500
Sprzedam
C-360 3P, 1988r. czwartek, 27 listopada 2008
Witam! Mam Pañstwu do zaoferowania Ursusa C-360 3P, 1988r. Ci±gnik do tej pory przepracowa³ 4550 mtg. Stan bdb, wszystkie podzespo³y sprawne, jest zarejestrowany, ogumienie tylne i przednie ok. 80%. Ci±gnik od nowo¶ci by³ u¿ytkowany przez jednego w³a¶ciciela!!! Zachêcam do kupna!!! Cena do uzgodnienia. Kontakt pod numerem telefonu 0-608-128-670 Kliknij aby powiêkszyæ obrazek.
Telefon: 0-608-128-670
Sprzedam
Okazja U4512 czwartek, 27 listopada 2008
Ursus 4512!!
Pierwszy w³a¶ciciel, pierwszy lakier, stan bardzo dobry, kabina komfortowa, radio, ogrzewanie, komplet obci±¿ników. U¿ywany do lekkich prac polowych. CENA DO NEGOCJACJI
Kliknij aby powiêkszyæ obrazek.
Telefon: 519193675
Sprzedam
Okazja czwartek, 27 listopada 2008
Ursus 4512!!
Pierwszy w³a¶ciciel, pierwszy lakier, stan bardzo dobry, kabina komfortowa, radio, ogrzewanie, komplet obci±¿ników. U¿ywany do lekkich prac polowych. CENA DO NEGOCJACJI
Kliknij aby powiêkszyæ obrazek.
Telefon: 519193675
Sprzedam
Okazja czwartek, 27 listopada 2008
Ursus 4512!!
Pierwszy w³a¶ciciel, pierwszy lakier, stan bardzo dobry, kabina komfortowa, radio, ogrzewanie, komplet obci±¿ników. U¿ywany do lekkich prac polowych. CENA DO NEGOCJACJI
Kliknij aby powiêkszyæ obrazek.
Telefon: 519193675
Sprzedam
JOHN DEERE WTS 9680 HILLMASTER - netto 350.000 Z£ czwartek, 27 listopada 2008
DO SPRZEDANIA : KOMBAJN ZBO¯OWY JOHN DEERE WTS 9680 HILLMASTER, ROK PRODUKCJI 2002, KOPIOWANIE, HEDER 7.6 M, 1149 MTG, STAN IDEALNY - JAK NOWY. CENA BRUTTO 427000 Z£. Kliknij aby powiêkszyæ obrazek.
Telefon: 605268500
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nastêpna > Ostatnia >>




 

Copyright ©2006-2008 rolnicy.com : portal rolniczy