Dam Pracę: Dojarz

Ogłoszenia drobne : Praca

Dla jednego z Naszych niemieckich klientów poszkujemy pracowników na stanowisko:
Pracownik gospodarstwa rolnego /dojarz
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
dojenie krów,
prace porządków (czyszczenie obory, koszenie trawy),
karmienie,
wypas krów,
podsypywanie słomy.
Wymagania:
doświadczenie w dojeniu krów,
miele widziane znajmość języka niemieckiego(do porozumienia)
miele widzane posiadanie Prawa Jazdy kat.B ( mile widziane T)
Oferujemy:
umowa na warunkach niemieckich,
zakwaterowanie,
bogaty pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o
przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres cv[<@>]jobeurope.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101,
poz. 926 ze zm.)

środa, 17 września 2014

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Dam Pracę: Dojarz. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.