Darmowe - Og這szenia rolnicze

Og這szenia
Og這szenia drobne
> Praca
Dodaj og這szenie
Og這szenia rolnicze: Wyniki 31 - 40 z 550
Strona 4 z 55
Szukam pracy w gospodarstwie
pi徠ek, 31 pa寮ziernik 2014
Witam szukam pracy w gospodarstwie rolnym przy bydle,mam wykszta販enie rolnicze,pochodz ze wsi,40 lat ,niekarany bez na這gu alkoholowego,prawo jazdy kat.B.Ch皻nie okolice Golubia-Dobrzynia,Brodnicy,W帳rze積a
Telefon: 785234389
szukam mezczyzne do zycia
wtorek, 28 pa寮ziernik 2014
witam Ewa jestem lat 28 szukam rolnika mezczyzny do powa積ego zwiazku pochodze ze Strzegomia dolny sl御k brunetka o niebieskich oczach160cm 67kg przecietna z wygladu jestem pracowita.
Telefon: 695202798
Praca przy bydle
鈔oda, 15 pa寮ziernik 2014
Zatrudni pracownika do gospodarstwa zajmuj帷ego si hodowl byd豉 mlecznego w wojew鏚ztwie podlaskim. Poszukuj osoby uczciwej, sumiennej, ch皻nej do pracy, maj帷e podej軼ie do zwierz徠, niepij帷ej na這gowo alkoholu. G堯wne obowi您ki pracownika to zajmowanie si ciel皻ami i ja堯wkami, usuwanie obornika, 軼ielenie, podgarnianie paszy, dbanie o porz康ek oraz pomoc przy doju. Do鈍iadczenie jest mile widziane ale nie jest konieczne. Zapewniam zakwaterowanie i ewentualnie wy篡wienie. Zainteresowanych prosz o kontakt pod numerem telefonu 518750423.
Wsp馧-praca
niedziela, 12 pa寮ziernik 2014
Witam.
Jak w tytule poszukuj kogo do wsp馧pracy. Konkretnie chodzi o hodowle g瘰i na mi瘰o.
Hodowa貫m wcze郾iej wi璚 mam wszystko w jednym palcu plus zaplecze techniczne na 3000
sztuk rocznie.
Moje og這szenie ma dwojaki charakter.
Po pierwsze skierowane jest do os鏏 kt鏎e posiadaj niewielkie gospodarstwo, kt鏎zy nie maj zbyt wielu perspektyw. Kt鏎e mog造 by wnie嗆 sw鎩 udzia nie tylko w postaci pracy.
Ale te w postaci zbo瘸 kt鏎e uros這 by na ich polu. Jednym s這wem po陰czeniu si i byciu samowystarczalnym w produkcji.
Po drugie do grupy os鏏 kt鏎e mog zaoferowa tylko swoj prac.

Szukam osoby pracowitej, uczciwej , kt鏎a mo瞠 pracowa fizycznie. Bez na這g闚.
Najlepiej mieszkaj帷ej niedaleko, jednak瞠 to nie warunek. Wszelkich dalszych informacji udziel w prywatnej korespondencji.
Prosz tylko o przemy郵ane oferty.
Pozdrawiam Artur z okolic 璚zycy 鏚zkie

Ps. Nie jestem naci庵aczem, oszustem, cwaniakiem czy leserem. Prosz ludzi tego pokroju omijajcie mnie z daleka!!!
Telefon: 729491992
ZATRUDNI
pi徠ek, 26 wrzesie 2014
Gospodarstwo Rolne zatrudni:
- operatora sprz皻u rolniczego (FENDT, CLAAS), preferowane pochodzenie rolnicze, dyspozycyjno嗆 i m這dy wiek;
oraz
- zootechnika do pracy przy stadzie byd豉 mi瘰nego.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
77 412 75 70 lub 668 105 067.
szukam rolnika meza
niedziela, 21 wrzesie 2014
witam mam na imie Ewa 27l z Dolnego 奸御ka miejscowosci STRZEGOM 160CM 68KG BRUNETKA O NIEBIESKICH OCZACH PRZY KOSCI BEZDZIETNA SZUKAM PARTNERA NA CAΒ 玆CIE ROLNIKA Z DOLNEGO 印ASKA 695202798 to plus piszcie
Pomoc w gospodarstwie rolnym
czwartek, 18 wrzesie 2014
Przyjm dwie osoby do pomocy w gospodarstwie rolnym.
Zapewniam zakwaterowanie i wy篡wienie.
Telefon: 694523990
Dam Prac: Dojarz
鈔oda, 17 wrzesie 2014
Dla jednego z Naszych niemieckich klient闚 poszkujemy pracownik闚 na stanowisko:
Pracownik gospodarstwa rolnego /dojarz
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
dojenie kr闚,
prace porz康k闚 (czyszczenie obory, koszenie trawy),
karmienie,
wypas kr闚,
podsypywanie s這my.
Wymagania:
do鈍iadczenie w dojeniu kr闚,
miele widziane znajmo嗆 j瞛yka niemieckiego(do porozumienia)
miele widzane posiadanie Prawa Jazdy kat.B ( mile widziane T)
Oferujemy:
umowa na warunkach niemieckich,
zakwaterowanie,
bogaty pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o
przes豉nie aktualnego CV wraz ze zdj璚iem na adres cv[<@>]jobeurope.pl

Prosimy o za陰czenie klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przysz造ch proces闚 rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101,
poz. 926 ze zm.)
karmienie,
wypas kr闚,
Wymagania:
Oferujemy:

Szukam pracy
sobota, 13 wrzesie 2014
Szukam pracy najlepiej za granic u rolnika. Pochodz z gospodarstwa i lubi to co robi. Ch皻nie wyjad na okres zimowy, za nim tu w polu b璠zie robota, lub i na d逝窺zy okres.
Telefon: 513-198-417
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nast瘼na > Ostatnia >>